S klicajem!

Umri pokončno

Ljubljana, 1. 9. 2016

Nedvomno ste se kdaj znašli v umetnostni galeriji, če ne drugega ste šli tja na WC. Nedvomno ste kdaj prelistali časopis ali dva. Skoraj gotovo ste pri obeh opazili slike. In morda ste opazili, da so različnih formatov. Od majhnih do velikih...

Več

Ekipa


Andrej Troha | dizajn  | andrej.troha@klicaj.si | 041 74 68 74

Sandra Reinhardt | projekti | sandra.reinhardt@klicaj.si | 041 53 23 15

Sara Nunić Klun | projekti | sara.nunic.klun@klicaj.si | 041 41 87 22

Boris Falež | video produkcija | boris.falez@klicaj.si

Klemen Šefer | copy | klemen.sefer@klicaj.si

Janez Trontelj | copy | janez.trontelj@klicaj.si

Erik Pibernik | digital | erik.pibernik@klicaj.si

Nika Vrančič | dizajn | nika.vrancic@klicaj.si

Petra Horvat | administracija | petra.horvat@klicaj.si

Aleks Reinhardt | UK market | aleks.reinhardt@klicaj.com

Mira Horvat | administracija | mira.horvat@klicaj.si

Miha Umek | legal | miha.umek@klicaj.si

Dr. Das | recepcija | das@klicaj.si