S klicajem!

Dieselpunk in Andrej Troha v reviji Популярная механика

Ljubljana, 20. 4. 2018

Naš art direktor in njegova obsesija z dieselpunkom sta bili predstavljeni v najnovejši tiskani ediciji revije Популярная механика. Revija je ruska izdaja ameriške Popular Mechanics in ima naklado 200.000 kosov. In ja, malo pa sm...

Več

Ekipa


Sandra Reinhardt | projekti | sandra.reinhardt@klicaj.si | 041 53 23 15

Sara Nunić Klun | projekti | sara.nunic.klun@klicaj.si | 041 41 87 22

Boris Falež | video produkcija | boris.falez@klicaj.si

Klemen Šefer | copy | klemen.sefer@klicaj.si

Erik Pibernik | digital | erik.pibernik@klicaj.si

Nika Vrančič | dizajn | nika.vrancic@klicaj.si

Andrej Troha | dizajn | andrej.troha@klicaj.si | 041 74 68 74

Petra Horvat | administracija | petra.horvat@klicaj.si

Aleks Reinhardt | UK market | aleks.reinhardt@klicaj.com

Mira Horvat | administracija | mira.horvat@klicaj.si

Miha Umek | legal | miha.umek@klicaj.si

Dr. Das | recepcija | das@klicaj.si