S klicajem!

Q Drink — energija noči.

Ljubljana, 23. 6. 2019

Preoblikovanje embalaže in nov okus si zaslužita tudi spodobno kampanjo. Ker je Q Drink tesno povezan z nočjo, avtomobili, filmskimi maratoni in video igrami, smo ga postavili v svet prihodnosti (ali paralelne sedanjosti), ...

Več

Ekipa


Sandra Reinhardt | projekti | sandra.reinhardt@klicaj.si | 041 53 23 15

Janez Turk | projekti | janez.turk@klicaj.si | 041 862 009

Boris Falež | video produkcija | boris.falez@klicaj.si

Erik Pibernik | digital | erik.pibernik@klicaj.si

Nika Vrančič | dizajn | nika.vrancic@klicaj.si

Andrej Troha | dizajn | andrej.troha@klicaj.si | 041 74 68 74

Petra Horvat | administracija | petra.horvat@klicaj.si

Aleks Reinhardt | UK market | aleks.reinhardt@klicaj.com

Borut Lazar | OP | borut.lazar@klicaj.si

Miha Umek | legal | miha.umek@klicaj.si

Dr. Das | recepcija | das@klicaj.si